Zomerwedstrijden 2010

Uitslagen van wedstrijden, verslagen van recordpogingen en de strafste zweefvliegverhalen kan je hier kwijt.

Zomerwedstrijden 2010

Berichtdoor martijnalders » di 02 feb 2010 09:45

Beste Wedstrijdvliegers,

De Zomerwedstrijden worden dit jaar gehouden van zondag 18 juli tot en met zaterdag 24 juli. Deze wedstrijd is een van de twee kwalificatiewedstrijden in Nederland voor de Nationale Kampioenschappen.

Dus wil je een gezellige wedstrijd vliegen maar wel een wedstrijd waar het ergens om gaat, zijn jullie ook van harte welkom en vlieg dan ook mee!

Deelname eisen: je bent in bezit van je D-brevet en je hebt minimaal deelgenomen aan de NJW (Nationale junioren wedstrijd Venlo) of ervaring opgedaan tijdens een andere twee- of meerdaagse wedstrijd (totaal minimaal 5 wedstrijddagen).

Iedereen is welkom: van beginnend tot ervaren wedstrijdvlieger! De intentie van de Zomerwedstrijden is om in een ontspannen sfeer met elkaar de competitie aan te gaan.

Meer informatie volgt op: http://www.zomerwedstrijden.zweefportaal.nl/news.php


Martijn Alders
Wedstrijdleider
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36

Re: Zomerwedstrijden 2010

Berichtdoor JJJ J.Jennen » di 02 feb 2010 18:50

Valt dit nog tijdens het WK in Slowakije?

Groetjes Jeroen
JJJ J.Jennen
 
Berichten: 11
Geregistreerd: ma 28 jan 2008 17:34

Re: Zomerwedstrijden 2010

Berichtdoor martijnalders » di 02 feb 2010 20:20

Hoi Jeroen,

dit valt inderdaad samen met de WK. De ZW is van 18 t/m 24 juli.

Greetz Martijn
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36

Re: Zomerwedstrijden 2010

Berichtdoor martijnalders » zo 28 feb 2010 11:42

Beste wedstrijdvliegers,

De Zomerwedstrijden 2010 (NK-kwalificatiewedstrijd) op Malden (NL) is vanaf nu officieel een IGC wedstrijd. Dus heb je bijvoorbeeld punten nodig om je op de IGC-rankingslist hoger te laten staan, doe dan mee met deze gezellige wedstrijd. Camping aan het veld, restaurant/bar/terras met mooi zicht op het veld.

http://www.fai.org/gliding/rankings/displaycomps.php?year=10

Inschrijfgeld: € 125,- (voor Junioren € 100,-)
Losse starts : €15,-
Campinggeld: €6,- p.p.p.n.

ik zie graag jullie inschrijvingen tegemoet!!!

Greetz Martijn Alders
wedstrijdorganisatie ZW2010
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36


Keer terug naar Wedstrijden, recordpogingen en zweefvliegervaringen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast

cron