ZW 2010

Forum van de Belgische Junioren.

ZW 2010

Berichtdoor martijnalders » wo 03 feb 2010 12:45

Beste Wedstrijdvliegers,

De Zomerwedstrijden worden dit jaar gehouden van zondag 18 juli tot en met zaterdag 24 juli. Deze wedstrijd is de enige IGC aangesloten kwalificatiewedstrijd in Nederland voor de Nationale Kampioenschappen. Dus je punten worden opgenomen in de IGC rankinglist.

Dus wil je een gezellige wedstrijd vliegen maar wel een wedstrijd waar het ergens om gaat, zijn jullie ook van harte welkom en vlieg dan ook mee!

Deelname eisen: je bent in bezit van je D-brevet en je hebt minimaal deelgenomen aan de NJW (Nationale junioren wedstrijd Venlo) of ervaring opgedaan tijdens een andere twee- of meerdaagse wedstrijd (totaal minimaal 5 wedstrijddagen).

Iedereen is welkom: van beginnend tot ervaren wedstrijdvlieger! De intentie van de Zomerwedstrijden is om in een ontspannen sfeer met elkaar de competitie aan te gaan.

Meer informatie volgt op: http://www.zomerwedstrijden.zweefportaal.nl/news.php


Martijn Alders
Wedstrijdleider
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36

Re: ZW 2010

Berichtdoor pieterlievens » di 09 feb 2010 10:57

Transponder nodig ook in Nederland dan!

Groetjes
Pieter Lievens
pieterlievens
 
Berichten: 8
Geregistreerd: di 11 maart 2008 15:56

Re: ZW 2010

Berichtdoor martijnalders » wo 10 feb 2010 11:46

Hoi Pieter,

Ja, Transponder is verplicht tijdens de wedstrijd.

Greetz Martijn
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36

Re: ZW 2010

Berichtdoor martijnalders » zo 28 feb 2010 11:43

Beste Junioren,

De Zomerwedstrijden 2010 (NK-kwalificatiewedstrijd) op Malden (NL) is vanaf nu officieel een IGC wedstrijd. Dus heb je bijvoorbeeld punten nodig om je op de IGC-rankingslist hoger te laten staan, doe dan mee met deze gezellige wedstrijd. Camping aan het veld, restaurant/bar/terras met mooi zicht op het veld.

http://www.fai.org/gliding/rankings/displaycomps.php?year=10

Inschrijfgeld: € 125,- (voor Junioren € 100,-)
Losse starts : €15,-
Campinggeld: €6,- p.p.p.n.

ik zie graag jullie inschrijvingen tegemoet!!!

Greetz Martijn Alders
wedstrijdorganisatie ZW2010
martijnalders
 
Berichten: 7
Geregistreerd: di 02 feb 2010 09:36


Keer terug naar Belgian Juniors Forum

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast